Battle of Littledom

Battle of Littledom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle of Littledom iOS cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz bir sıra tabanlı strateji oyunu.

Battle of Littledom, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir sıra tabanlı strateji oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebilme şansına sahibiz.

Battle of Littledom'un epey zengin bir oyun deneyimi sunduğunu söylememiz gerekiyor. Oyunda aralarında elflerin, haydutların, hırsızların, suikastçilerin ve büyücülerin de bulunduğu 100'ü aşkın fantastik yaratık bulunuyor. Bunların her biriyle etkileşime girme şansına sahibiz ve grubumuza katarak düşmanlarımıza meydan okuyabiliyoruz.

Oyunda savaşlara katıldıkça takımımızdaki karakterleri seviye atlatarak güçlendirebiliyoruz. Savaşlar esnasında ekranın alt bölümündeki karakter ikonlarına tıklayarak hangisiyle saldırı gerçekleştirmek istediğimizi seçebiliyoruz. Bizden sonra sıra rakibe geçiyor ve bu şekilde devam ederek savaşı kazanan taraf olmaya çalışıyoruz.

Kaliteli ve akıcı grafikler oyunun en güçlü olduğu yönler arasında. Ücretsiz bir sıra tabanlı strateji oyunu indirmek istiyorsanız Battle of Littledom'ı denemenizi tavsiye ediyoruz.