Battle Orbs

Battle Orbs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Orbs, rakiplerinden sıyrılabilmek için RPG öğelerini bolca kullanan bir bulmaca ve eşleştirme oyunu.

Battle Orbs, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir eşleştirme oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz Battle Orbs, klasik eşleştirme oyunlarının tersine, bolca kullandığı RPG öğreleriyle rakiplerinin önüe geçmeyi amaçlıyor.

Oyundaki temel amacımız savaşın ve kaosun hüküm sürdüğü topraklara barışı geri getirmek. Bunu gerçekleştirebilmek için kontrolümüze verilen karakteri kullanıyoruz. Saldırı gerçekleştirebilmek için ekranın alt bölümünde konuşlandırılmış olan taşları eşleştirmemiz gerekiyor. Aynı şekle sahip olan taşları eşleştirebilmek için parmağımızı ekranda sürüklüyoruz.

Oyunun en iyi özelliklerinden birisi de bizlere karakterimizi dilediğimiz gibi kişiselleştirebilme imkanı sunması. Battle Orbs'ta başarılarımıza göre altınla ödüllendiriliyoruz ve bu altınları yeni silahlar amacıyla kullanabiliyoruz. Elbette ucuz silahların vereceği hasar düşük fakat zamanla fazla para kazanıp daha güçlü silahlar alabiliyoruz.

Oyunda yer verilen grafikler bu tarz bir yapım için son derece güzel görünüyor. Fantastik ve biraz da çocuksu bir atmsofere sahip. Fakat kesinlikle her yaştan oyunsever tarafından rahatlıkla oynanabilir.

YORUMLAR