Battle Slimes

Battle Slimes
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Slimes, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde arkadaşlarımızla oynayabileceğimiz eğlenceli bir aksiyon oyunu.

Battle Slimes, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir aksiyon oyunu olarak öne çıkıyor. Basit yapısına rağmen ortaya bir hayli eğlenceli bir oyun deneyimi çıkartan bu oyunda sevimli karakterlerin amansız savaşlarına konuk oluyoruz.

Oyunun en önemli özelliği tekli oyuncudan ziyade çoklu oyuncuların mücadele etmesine olanak sağlayan bir yapıya sahip olması. Kontrol mekanizması dört oyuncunun aynı ekran üzerinde oynamasına müsaade ediyor. Sadece zıplama kontrolü oyunculara verildiği için kontroller esnasında herhangi bir sorunla karşılaşmıyoruz. Karakterlerimiz otomatik olarak ateş ediyor ve hareket ediyor. Bize de sadece onları zıplatma görevi düşüyor.

Birden fazla oyuncunun aynı anda mücadele ettiği durumlarda ekran tam bir kaosa sürükleniyor. Bu noktada kendi karakterimizi son derece sıkı bir şekilde takip etmeliyiz. Farklı renklerle belirtilen karakterler takip etme işlemini bir hayli kolaylaştırıyor.

  • Oyunun temel özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;
  • Tek tuşla kontrol edilebilen kolay oyun yapısı
  • İki farklı oyun modu
  • İki ila dört oyuncu ile oynayabilme şansı
  • Beş farklı arena
  • Sekiz farklı güçlendirici ve bonus

Eğer mobil cihazlarınız üzerinde arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız Battle Slimes'ı denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR