Battle Warships

Battle Warships
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Warships iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Battle Warships, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde zevkle oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. İnanılmaz savaş sahnelerine sahip olan oyunda aksiyon ve macera üst düzeyde yer alıyor.

Tehlikeli okyanus sularında geçem oyunda bir imparatorluk geliştiriyor ve aynı zamanda düşmanlarınızı ortadan kaldırmaya çalışıyorsunuz. Kendi donanmanızı geliştiriyor ve aynı zamanda çevrenizde yer alan tehlikeleri ortadan kaldırıyorsunuz. Birbirinden gelişmiş hava ve deniz araçlarını geliştirerek imparatorluğunuzu yüceltiyor ve dünya sularına hakim olmaya başlıyorsunuz. İtem geliştirmelerini de yapabildiğiniz oyunda stratejinizin çok sağlam olması gerekiyor. İnanılmaz gerçekçi savaş sahnelerine sahip olan oyunda kalbiniz asla durmayacak. Oldukça heyecanlı bir oyun olan Battle Warship oyununda hop oturacak hop kalkacaksınız. Savaş severlerin çok seveceği bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

Oyunu Özellikleri;

  • İnanılmaz gerçekçi grafikler
  • 20'den fazla hava aracı
  • 20'den fazla destroyer
  • Online oyun
  • Gerçekçi savaş sahneleri

Battle Warships oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR