Battlefield Interstellar

Battlefield Interstellar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gelecekte geçen ve güzel grafikleriyle dikkat çeken bir iOS shooter oyunu.

Ateş etme oyunlarının seveceği bir iş getiren Battlefield Interstellar ile kaliteli bir shooter oyun deneyimi sizleri bekliyor olacak. iOS cihazları için çıkan bu oyun bundan birkaç hafta öncesinde Android versiyonuyla büyük bir beğeni yakaladı. Battlefield ismi sizi şaşırtmasın, bu oyun EA Games tarafından hazırlanan ünlü serinin bir parçası değil. Fakat mobil cihazınızda iyi bir shooter oyunu arıyorsanız bu tercih sizi yolda bırakmayacaktır.

Oyunun geçtiği zaman dilimi 3000'li yıllar. Uzak gelecekte insanoğlu yıldızlara hüküm sürmeyi başarmış ve farklı gezegen kolonilerinde oluşan farklı düzenler içerisinde uygarlıkların kapışması kaçınılmaz bir hal alıyor. Paralı bir asker olarak size verilen görevleri para için yerine getirmekle yükümlü olduğunuz bu düzen içerisinde ölüm ile burun buruna gelmeniz bir yana, kendinizi büyük politik komplolar içerisinde bulacaksınız.

Oyuna başarılı bir şekilde uygulanan Cel Shade grafikler sayesinde görselliğin üç boyutlu ambiyansına çizgi roman benzeri bir hava katılmış. Tamemen ücretsiz oynaması mümkün olan bu oyunda vakit harcadıkça oyun içi para ile ödüllendiriliyorsunuz. Ancak kısa soluklu bir oyun deneyimiyle her görevi tamamlamak istiyorsanız silah ve teçhizat için uygulama içi satın alma seçeneklere ağırlık vermeniz gerekebilir.

YORUMLAR