BattleHand 1.0.2 (ios)

BattleHand

BattleHand
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BattleHand, animasyonlarla süslenmiş görselleriyle öne çıkan üç boyutlu aksiyon rpg oyunu.

BattleHand, iPhone ve iPad’inizde ücretsiz oynayabileceğiniz harika üç boyutlu animasyonlarla desteklenmiş görsellere sahip ufak boyutlu bir aksiyon rol yapma oyunu. Hikaye üzerinden ilerleyen oyunda yüz yüze savaşlara katılabildiğiniz gibi hayatta kalma modunda savaşçılarınızın gücünü gösterme şansına sahipsiniz.

3 boyutlu aksiyon rpg türünde onlarca oyunlar arasındana animasyonları ve hikayesiyle sıyrılan BattleHand’de kötüler tarafından ele geçirilmeye çalışılan topraklarınızı korumak için savaşıyorsunuz. Kötü kalpli kraliçe Ametist’in uyanmasıyla birlikte bulundukları yerden çıkan garip görünümlü yaratıklara karşı şeref ve adalet için savaşıyorsunuz.

Cesur elfler, büyücüler, savaşçılardan oluşan ordunuzla kötü güçlerini mağlup etmeye çalıştığınız oyunda seviye atladıkça savaşçılarınızın gücünü yenileyebiliyorsunuz. Her kahraman için özel olan hareketlerin kilidini açmanız tabii ki kolay değil. Gerek oyuncuya kadar oyuncu mücadelelerinde gerekse de tek başınıza hayatta kalma mücadelesi vererek kendinizi göstermeniz gerekiyor.

YORUMLAR