Battlejack 1.1.1 (ios)

Battlejack

Battlejack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battlejack, kart oyunu Blackjack temasıyla hazırlanan ama bunu bir tür rol yapma türüne çevirmeyi başaran bir iOS oyunudur.

Battlejack, iPhone ve iPad üzerinde oynanabilen bir rol yapma-kart oyunudur. 

Dünya ilk var olduğunda her şeyin en uzunu olan ve hayatın kaynadığı olduğu söylenen bir ağaç, bütün dengeyi sağlıyor ve herkesin mutlu mesut yaşamasına ön ayak oluyordu. Fakat bu ağaca karşı her 1000 yılda bir yapılan saldırılar, dünyadaki dengeyi bozuyor ve her şeyin birbirine katıyordu. İşte tam da böyle bir anda bizim karakterlerimiz birbirlerinin karşısına çıktılar ve sonsuz dengeyi sağlamak için harekete geçtiler.

Böylesine fantastik bir hikayesi olan Battjack isimli oyunun, aslında bir Blackjack türevi olduğunu söylediğimiz muhtemelen şaşıracaksınız. Oyunun fantastik evreninde, dünyayı kurtarmaya çalışan karakterlerimiz Kupa, Maça, Karo ve Sinek şekillerini temsil ediyor ve tüm bu şekiller aynı zamanda bir başka elementle bağlantılı oluyorlar. Örneğin; kupa ateşle bağlantılıyla karı suyu temsil ediyor. 

Oyuncular olarak amacımız da bir yerden bir yere gitmek ve bunu yaparken dde karşımıza çıkan her şeyi alt etmek. Sıra tabanlı bir savaş sistemi olan Battlejack'te rakiplerimizi yenmek için ise onlarla Blackjack oynamamız gerekiyor...