Battlelog

Battlelog
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battlefield 4'ü oynarken çok daha kolay bir şekilde oyunu yönetebilmek için bu ücretsiz iPhone ve iPad uygulamasını kullanabilirsiniz.

Battlelog uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak Battlefield 4 oyununuza çok daha kolay bir şekilde erişim sağlayabilmenizi sağlayan ve EA tarafından yayınlanan resmi bir uygulama. Uygulamayı kullanarak Battlefield hesabınıza hemen bağlanabiliyor ve pek çok işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Arkadaşlarınızla iletişime geçebiliyor, profilinizin ilerleyişini inceleyebiliyor ve karakterinizin üzerinde bulunanları değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca yaptığınız savaşların raporlarını ve detaylarını da uygulamayı kullanarak anında görebiliyorsunuz.

Sunucu seçmek ve bir oyuna dahil olmak için de bilgisayarınızı kullanmanız gerekmiyor. Uygulamanın kendi arayüzünden direkt olarak sunucunuzu seçebilir ve oyunlara dahil olabilirsiniz. Böylece oyunu ortasında çıkış yapmadan mobilinizden sunucuları gezebilirsiniz.

Eğer isterseniz Battlelog'u bir minimap olarak kullanmak da mümkün. Böylece oyun sırasında haritanızı hemen telefon ve tabletinizin ekranından inceleyebilir ve fazladan bir ekrana daha kavuşmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Pek çok konuda Battlefield 4 oyuncularının işlerini kolaylaştıracağına inandığım uygulamayı kullanmak için elbette oyuna sahip olmanız gerekiyor ancak uygulamanın kendisi ücretsiz ve oldukça kolay kullanılır bir arayüze sahip diyebilirim.