Battleplans 1.5 (ios)

Battleplans

1.5
Battleplans
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battleplans, iOS platformuna da ücretsiz açılan gerçek zamanlı strateji oyunu.

Battleplans, iPhone ve iPad’inizdeki oyunlar arasında strateji ağırlıklı oyunlara da yer veriyorsanız kesinlikle indirip göz atmanız gerektiğini düşündüğüm bir yapım. Türkçe dil desteğiyle gelen oyun iOS platformunda da ücretsiz indirilmeye sunulmuş ve diğer strateji oyunlarıyla karşılaştırdığımızda boyutunun oldukça ufak olduğunu söyleyebilirim.

Minimal stil görselleriyle öne çıkan oyunda klasik olarak tamamlaması saatlerimizi alan, oldukça geniş bir harita üzerinden ilerliyoruz. Neden savaştığımız ve nasıl savaşacağımız gibi önem arz eden her türlü detayı öğrendikten sonra görevlere başlıyoruz. Görevler, kafatası orduları tarafından korunan bölgeleri ele geçirip kaynakları almaya dayanıyor. Değerli taş formundaki bölgeleri alarak topraklarda kendimize yer açmaya başlıyor ve bunu tekrarlayarak büyümemizi sürdürüyoruz.

Sürekli internet bağlantısı gerektiren oyunda bölgeleri ele geçirmek süper güçlere sahip kişilerin de desteğiyle fazla uzun sürmüyor ancak gelişim süreci biraz ağır işliyor. Bu noktada uygulama içi satın alımlar karşımıza çıkıyor.

YORUMLAR