Battlestar Galactica: Squadrons

Battlestar Galactica: Squadrons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4

  • ÜRETİCİ

    Ludia Inc

Battlestar Galactica:Squadrons, iOS işletim sistemi kullanan neredeyse bütün cihazlarda çalışabilen bir aksiyon oyunudur.

Battlestar Galactica:Squadrons, iPhone ve iPad'ler üzerinde çalışabilen bir aksiyon oyunudur.

1978 yılında bu yana hayatımızın içinde olan Battlestar Galactica, film, dizi, çizgi roman ve oyun olarak onlarca kez karşımıza çıktı. Kendine has bir evreni ve bu evrende yer alan onlarca farklı ırkı barındıran Galactica, Dünya'nın en çok takip edilen uzay temalı serilerinden bir tanesi. Battlestar Galactica:Squadrons da bu evrenin küçük bir parçasını bizlere anlatıyor. Uzun yıllardır insanlardan ve onların yaşadığı On İki Koloni'den uzak duran Cylon'lar, bilinmeyen bir nedenden insanlara tekrar saldırıyorlar. Nükleer silahlar kullanarak yaptıkları bu saldırıların sonunda, insanlığın büyük bir bölümü yok oluyor ve geri kalanlar da can havliyle kaçmaya çalışıyorlar.

Oyuncular olarak biz de tam burada devreye giriyoruz. Kendilerine ait uzay gemileri ile başka yerlere kaçmaya çalışan insanlara da saldıran Cylon'ları engellemek ve sivillerin hayatlarını kurtarmak biim görevimiz olmuş durumda. Bunun için kendimize bir ekip kuruyor ve düşmanlarla savaşmaya başlıyoruz. Üç gemiden oluşan ekibimizle birlikte amansız bir mücadeleye girdiğimiz oyun boyunca bizlere alttan alta güzel de bir hikaye anlatılıyor. Oynaması bir hayli eğlenceli olan bu oyun, iOS üzerinde kendinize yeni bir arıyorsanız, bakmanız gereken ilk adreslerden bir tanesi.

YORUMLAR