BBC iPlayer Radio 1.4.0 (ios)

BBC iPlayer Radio

BBC iPlayer Radio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    157

  • Üretici

    Media Applications Technologies Limited

BBC iPlayer Radio, videolar ve canlı performanslar izleyebileceğiniz, radyo dinleyerek kendi çalma listelerinizi oluşturabileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir iOS uygulamasıdır.

BBC iPlayer Radio, ücretsiz bir radro dinleme uygulaması olarak aynı zamanda video içeriklerine de ulaşabileceğiniz Android ve iOS uygulamasıdır. Kullanıcılar tüm BBC Radyo istasyonlarını iPhone ve iPad'leri ile istedikleri an dinleyebilirler. Ayrıca canlı televizyon şovları ve yayınlarını da uygulama ile izleyebilirsiniz.

Kullanıcıları uygulamayı kullanarak Spotify ve YouTube servisleri üzerinde kendi çalma listelerini oluşturabilirler. Ayrıca uygulamanın çalma listesi özelliği sayesinde yeni müzikler keşfetme şansınızda bulunuyor.

Uygulamayı WiFi bağlantınız ile kullanmanız durumunda ulaşmak istediğiniz içeriklerin kalitesi çok daha artacaktır. Videolar izlemek, canlı performanslar izlemek ve radyo dinlemek için kullanabileceğiniz BBC iPlayer Radio, oldukça kullanışlı ve şık bir arayüze sahip. Ayrıca uygulama AirPlay ve Bluetooth ile bağlanabiliyor. Sahip olduğu sosyal medya entegrasyonu sayesinde ise uygulama üzerinden erişebildiğiniz tüm içerikleri arkadaşlarınız ile anında paylaşabilirsiniz.

Etkileyici ve yararlı yönleri ile beğenilen bir uygulama olan BBC iPlayer Radio'yu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

YORUMLAR