BBTAN: 7Years 1.3 (ios)

BBTAN: 7Years

1.3
BBTAN: 7Years
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BBTAN: 7Years, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

BBTAN: 7Years, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için oynayabileceğiniz oyunda işiniz bir hayli zor.

BBTAN oyununun geliştiricisi olan 111Percent şirketinin 7. yıla özel olarak piyasaya çıkarttığı yeni oyunu BBTAN: 7Years, kaldığı yerden devam ediyor. BBTAN'ın çok daha fazla gelişmiş bir sürümü olarak karşımıza çıkan oyunda gelişmiş kontrollerle karşılaşıyorsunuz. Farklılaşan bir kontrol sistemine sahip olan oyunda farklı oyun modları oynayabiliyorsunuz. Zorlu bir kurgu ile dikkatimizi çeken oyunda özel güçler de kullanabiliyorsunuz. Oyundaki animasyonların farklılaşması ise gözümüzden kaçmadı. Aynı yapıyı değiştirerek daha eğlenceli bir oyun ortaya çıkartan 111Percent yine bağımlılık yapacak bir oyunu bizlere sunuyor. BBTAN: 7Years oyununu mutlaka denemelisiniz.

BBTAN: 7Years Özellikleri

  • Google Play entegrasyonu
  • Gelişmiş kontrol sistemi
  • Eğlenceli oynanış
  • Yüksek kaliteli grafikler
  • Sonsuz oyun modu

BBTAN: 7Years oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR