Beach Buggy Racing 1.0.2 (ios)

Beach Buggy Racing

Beach Buggy Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beach Buggy Racing ücretsiz olarak sunulmasına rağmen kaliteli içeriğiyle dikkat çeken bir yarış oyunudur.

Beach Buggy Racing muhtemelen iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en keyifli, en kaliteli ve en heyecnalı yarış oyunları arasında yer alacaktır. Oyunun bu denli yüksek kalite sunmasına rağmen tamamen ücretsiz olarak sunuluyor olması ise bir başka hoşumuza giden özelliği.

Oyuna ilk girdiğimizde country tarzı müzikler ve kaliteli grafikler tarafından karşılanıyoruz. Bu aşamadan sonra birkaç tanıtım ve alıştırma bölümüne katılıyoruz. Daha sonra ise oyun yavaş yavaş başlıyor ve oyunculara yeteneklerini test edebilecekleri bölümler sunuyor. Menü üzerinden aracınızı upgrade edebilir, sürücüyü değiştirebilir veya aracınızı komple değiştirebilirsiniz.

Oyunun en fazla dikkat çeken özellikleri arasında kontrol mekanizması yer alıyor. Bugüne kadar birçok yarış oyunu oynamış olmamıza rağmen pek azında bu kadar kaliteli ve dozu iyi ayarlanmış bir kontrol sistemine denk geldik. Aracımızı rahatlıkla kontrol edebiliyoruz, hızlı girilen virajlarda yoldan kopsak da toparlaması kolay ve keyifli.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Beach Buggy Racing yarış oyunlarından keyif alan herkesin denemesi gereken yapımlar arasında.

YORUMLAR