BEAT MP3 2.0 1.0.0 (ios)

BEAT MP3 2.0

BEAT MP3 2.0
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir ritim oyunudur.

Beat Mp3 2.0, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir müzik ve ritim oyunudur. Guitar Hero oyununu artık bilmeyen yoktur diye düşünüyorum. Çok popüler olan Guitar Hero'dan sonra benzer çok fazla oyun geliştirildi ve mobil cihazlar da bundan payını aldı.

Beat Mp3 2.0, milyonlarca kişi tarafından indirilmiş olan Beat Mp3 oyununun devamı niteliğinde. Biraz daha geliştirilmiş bir hali olarak da tanımlayabileceğim oyun genel olarak yine çok başarılı diyebilirim.

Oyunu diğerlerinden ayıran en önemli özellik, kendi cihazınızdaki mp3 ve mp4 formatındaki şarkıları oyun formatına dönüştürebilmesi. Bunu yapan pek çok oyun var fakat ne yazık ki düzgün yapamıyorlar.

Beat Mp3 2.0 ise bunu düzgün müzik analiz sistemi ile çok başarılı bir şekilde yapıyor diyebilirim. Oyun öncelikle çalmak istediğiniz şarkıyı analiz ediyor ve ardından da oyun ekranı şeklinde size sunuyor.

Oyunun zorluk ayarını istediğiniz gibi belirleyebildiğiniz gibi 9 adım hız ayarıyla da istediğiniz gibi şarkıları özelleştirebiliyorsunuz. Oyunun güzel bir diğer tarafı ise aynı şarkıya her seferinde farklı bir oyun ekranı hazırlaması. Böylece oyundan sıkılma şansınız azalıyor.

Bununla birlikte uzun nota ve kayan nota seçeneklerini de isteğinize göre açıp kapama şansına sahipsiniz. Görsel açıdan ise, bu tarz oyunların vazgeçilmezi neon renkler burada da kullanılmış ve gayet etkileyici duruyor.

Eğer siz de bu tarz müzik oyunlarını seviyorsanız Beat Mp3 2.0'ı indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR