BeautyPlus 2.0 (ios)

BeautyPlus

2.0
BeautyPlus
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BeautyPlus uygulaması sayesinde mobil cihazlarınızda kendi fotoğraflarınızı düzeltebilir ve yüzünüzü daha güzel yapabilirsiniz.

BeautyPlus uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve mobil cihazlarınızla kendi fotoğraflarınızı çok daha güzel hale getirebileceğiniz uygulamalardan bir tanesi. Dilerseniz kendi fotoğrafınızı çekin, dilerseniz de arkadaşlarınız sizin fotoğrafınızı çeksinler, BeautyPlus sayesinde her ikisinde de kendinizi çok daha güzel göstermeniz mümkün. Kullanıcılar genellikle fotoğraflarda kendilerini beğenmedikleri için basit ve kolay kullanılır yapısıyla bu uygulamayı seveceğinize inanıyorum.

Pek çok benzer uygulama fotoğraflarınıza kozmetik malzemeler uygulamanıza izin verir ancak bu aynı zamanda oldukça zaman tüketici olur. BeautyPlus’ın en dikkate değer yanı sizin yüzünüzü tespit edebilmesi ve rötuşları otomatik olarak gerçekleştirebilmesi.

Uygulamanın temel nitelikleri şu şekilde listelenmiş;

  • Otomatik yüz tanıma ve düzeltme
  • Detaylar için farklı düzeylerde işlem yapabilme
  • Karanlık ortam desteği
  • Birden fazla yüzü tespit edebilme
  • Arka ve ön kamera desteği
  • Fotoğrafların sosyal ağlarda paylaşılması

Uygulamanın otomatik düzeltme seçeneklerine ek olarak manuel düzenleme seçeneklerini de barındırması istediğiniz gibi şekillendirebilmenize de yardımcı oluyor. İçerisindeki farklı filtreler, efektler ve manipülasyon araçları sayesinde uygulamanın fotoğraf ve yüz düzeltme araçlarının ihtiyaçlarınızı karşılayacağına inanıyorum.

YORUMLAR