Bebbled

Bebbled
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bebbled, iPhone ve iPad sahiplerinin oynayabileceği eğlenceli ve ücretsiz bir eşlemeli bulmaca oyunudur.

Bebbled, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz klasik eşleme oyunlarından bir tanesidir. Candy Crush ve Bejeweled Blitz türündeki oyunu ücretsiz olarak indirerek milyonlarda kişinin oynadığı oyuna sizde dahil olabilirsiniz. Yeni ve farklı birşey getirmemesine rağmen sahip olduğu eğlenceli oynanışı ile kullanıcıları etkilemeyi başaran Bebbled, keyifle oynayacağınız bulmaca oyunları arasında yer alıyor.

Oyundaki amacınız aynı renkli 3 değerli taşı bir araya getirerek eşlemek. Büyük grupları ne kadar çok eşlerseniz aynı oranda daha yüksek puanlar kazanabiliyorsunuz. Ayrıca oyun içerisinde bulunan kombo sistemi sayesinde, kombolar yaparak daha da yüksek puan kazanabilirsiniz. Oyunun diğer eşleme oyunlarından tek farkı ise bazen oyun içerisinde cihazınızı sallamanız gerektiğidir.

Özellikler:

  • Kolay kontrol mekanizması
  • Arkadaşlarınızı davet edebilme
  • Sosyal medya platformlarında aldığınız puanları paylaşma
  • Kombo sistemi

İlk başladığınızda kolay görünebilecek oyunda ilerledikçe zorlaşacağını göreceksiniz. Bu nedenle başladığınız çok kolaymış diyerek vazgeçmemenizi öneririm. Eğer eşleme ve bulmaca oyunlarını seviyorsanız, Bebbled'i iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.