Beelinguapp 1.02 (ios)

Beelinguapp

Beelinguapp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    18

  • Üretici

    David Montiel

Beelinguapp, iPhone ve iPad cihazlarınızda sesli kitaplarla dil öğrenmenizi sağlayan harika bir eğitim uygulamasıdır.

Beelinguapp, yabancı dil öğreniminde zorlananlar veya kendini geliştirmek isteyenler için sunulmuş harika bir eğitim uygulaması. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden oynayabileceğiniz bu uygulama sayesinde, farklı dilde hikayeleri yan yana okuyabilecek ve dinleyebileceksiniz. Üstelik eş zamanlı olarak kendi dilinizdeki çevirilerine de bakabilirsiniz.

Dil öğrenmeyi eğlenceli hale getiren uygulamaların sayısı günümüzde bir hayli arttır. Beelinguapp ise farklı bir alana yoğunlaşıyor ve kitap okuyarak dil öğrenimine yardımcı oluyor. Eğer sesli kitaplara aşinaysanız, bu uygulamanın yenilikçi yöntemini de beğeneceğinizi düşünüyorum. İspanyolca'dan Almanca'ya pek çok dili Beelinguapp ile eğlenceli ve tanıdık metinlerle öğrenebilirsiniz.

Yabancı dil sorununu ortadan kaldırmak isteyenler Beelinguapp uygulamasını ücretsiz indirebilirler. İngilizce, Almanca, Portekizce, Fransızca, Hintçe, Rusça, Türkçe, Çince, Arapça, İtalyanca ve Japonca öğrenebileceğiniz bu uygulamayı denemenizi kesinlikle öneririm.


YORUMLAR