Been Together 1.502.5 (ios)

Been Together

Been Together
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Been Together birlikte geçirdikleri zamanı hesaplamak isteyen çiftlerin kullanabileceği bir uygulama.

Been Together iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir gün hesaplama uygulaması olarak öne çıkıyor. Uygulamayı kullanabilmek için sevgilinizle tanıştığınız tarihi seçmeniz gerekiyor. Bu aşamadan sonra Been Together geçirdiğiniz her günü hesaplıyor ve uygulama ikonu üzerinde gösteriyor. Bildiğiniz gibi özel günlerin unutulması tatsız durumlara yol açabiliyor. Eğer siz de bu konuda pek iyi değilseniz ve çözüm olarak kullanabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Been Together’ı kullanabilirsiniz.

Uygulama kullanıcılara geniş yelpazede kişiselleştirme seçenekleri sunmakta. İsminizi, tarihleri ve hatta uygulama arkaplanını bile dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Been Together’ın en iyi yanlarından bir tanesi de her 100 günde bir kullanıcıyı bildirimler ile uyarması. Bu sayede önemli dönüm noktalarını unutmadan kutlayabilirsiniz. Farklı temalara ev sahipliği yapan Been Together kullanıcı dostu arayüzü ve şık tasarımıyla herkesin rahatlıkla kullanabileceği türden bir seçenek.

Genel olarak keyifli ve işlevsel bir deneyim sunan Been Together özel günler ve tarihlerle arası pek iyi olmayan kullanıcıların denemesi gerekenler arasında yer alıyor.

YORUMLAR