Been
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    103

  • ÜRETİCİ

    Martin Johannesson

Been, iOS kullanıcıların dünya üzerinde gittikleri ülkeleri takip etmelerini sağlayan ücretsiz ve yararlı bir iOs seyahat uygulamasıdır.

Been, iPhone, iPad ve iPod Touch ile uyumlu olarak çalışan ücretsiz bir iOS seyahat uygulamasıdır. Eğer çok seyahat ediyorsanız ve yaptığınız seyahatlar dünya üzerindeki farklı ülkere oluyorsa bu yararlı uygulamayı indirerek gittiğiniz ülkeleri rahatça görüntüleyerek kontrol edebilirsiniz.

Gezmiş olduğunuz ülkeleri liste olarak veya harita üzerinde görmenizi sağlayan Been uygulaması aynı zamanda sahip olduğu sosyal medya entegrasyonu sayesinde, gezmiş olduğunu ülkeleri sosyal çevreniz ile paylaşmanızı sağlıyor. Sosyal çevreniz dışında istediğiniz kişilere e-posta olarak da gönderebiliyorsunuz.

Gezdiğiniz ülkelerin ziyaret oranını da gösteren Been, popüler fotoğraf ve video paylaşım servisi olan Instagram desteğine de sahiptir. Gezdiğiniz ülkelerin harita üzerindeki yerlerini Instagram üzerinden paylaşabilirsiniz. Oldukça sade ve kullanımı kolay bir arayüze sahip olan uygulamanın tasarımında gayet uyumlu renkler kullanılarak gözlere de hitap etmesi sağlanmış.

Sizde çok seyahat ediyorsanız, iOS cihazlarınıza Been uygulamasını ücretsiz olarak indirerek gittiğiniz ülkelerin ister liste olarak isimlerine isterseniz harita üzerindeki yerlerine göz atabilirsiniz.

YORUMLAR