Beevolution

Beevolution
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beevolution yaratıcı oynanışıyla öne çıkan sürükleyici bir iOS oyunudur

Beevolution oldukça yaratıcı bir oyun mantığına sahip, yüksek eğlence sunan ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir iOS oyunudur.

Beevolution'da bir grup işçi arının haklı mücadelesinde yanlarında yer alıyoruz ve savaşçı arılara karşı kovanımızı savunuyoruz. İşçi arılarımız uzun yıllardır kraliçe arıya hizmet vermektedir ve bu hizmetleri karşılığında baskı görmektedirler. Arılarımız bu gidişata dur demenin zamanının geldiğini anlamıştır ve kovandan ayrılarak özgürlükleri için savaşmaya başlamışlardır.

Kraliçe arı kendisine karşı ayaklanan işçi arılarımızın üzerine savaşçı arıları yollamıştır. Savaşçı arılar işçi arılarımızın üzerine amansızca saldırırken işçi arılarımıza destek olmalı ve kovanlarını koruyarak özgürlüklerini elde etmelerini sağlamalıyız.

Beevolution diğer oyunlara benzemeyen, oldukça özel bir oynanışa sahiptir. İşçi arılarımızın kovanını savaşçı arılara karşı savunurken savaşçı arıların attığı mermileri ekrana dokunarak durdurmalı, bu mermileri savaşçı arılara karşı kullanmalıyız. Kovanımızı savunurken bir yandan karşı kovana saldırarak belli bir süre içerisinde kovanlarını yok etmeliyiz. Oyunda savaştıkça biriken balımızı bize büyük oranda yardımcı olan pasif ve aktif bonusları etkinleştirmek için kullanabiliyoruz ve oyuna heyecan katabilişyoruz.

Eğer eğlenceli bir mobil oyun arıyorsanız Türk firma Aesis Game Studios tarafından geliştirilen Beevolution oldukça güzel bir seçenek olacaktır.