Belt.io

Belt.io
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Belt.io, iOS kullanıcıları tarafından kullanılabilecek olan oldukça kullanışlı ve pratik bir çevrimiçi pano uygulamasıdır.

Belt.io, iOS işletim sistemine sahip iPhone, iPad veya iPod Touch cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir çevrimiçi pano uygulamasıdır.

Mobil cihazınız üzerinde kullanmakta olduğunuz kopyala yapıştır yani pano mantığıyla çalışmakta olan uygulama çok daha evrensel ve çok daha gelişmiş özellikleri kullanıcılara sunmaktadır. Öyle ki akıllı telefonunuz veya tabletiniz yardımıyla internet üzerinde sörf yaparken veya bir metin okurken, beğenmiş olduğunuz tüm içerikleri çevrimiçi panonuza kaydedebilir ve istediğiniz zaman tekrar görüntüleyebilirsiniz.

Aynı zamanda çapraz platform desteğine sahip olan uygulama, kullanıcılara sunduğu senkronizasyon özelliği sayesinde de kullanıcıların mobil cihazları üzerinde beğendikleri bağlantıları veya metinleri doğrudan Chrome veya Firefox internet tarayıcıları üzerine göndermelerine izin verir. Aynı şekilde tarayıcınız üzerinde beğendiğiniz içerikleri de doğrudan Android veya iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerine gönderebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla içerik veya metin paylaşma işlemlerini de oldukça kolay ve zahmetsiz bir hale getiren uygulama, tek bir tıklamayla internet adreslerini veya metinleri arkadaşınızın Belt.io kullanıcı hesabına göndermenize olanak sağlar. Bu sayede e-posta ve bağlantı adresi yazma derdinden de kurtulacaksınız.

Belt.io Özellikleri:

  • Çapraz platform desteği
  • Akıllı telefon veya tabletiniz üzerinden internet tarayıcınıza veri gönderme
  • Arkadaşlarınızla hızlı bağlantı veya metin paylaşma
  • Akıllı bildirimler
  • Otomatik bağlantı adresi tanıma
  • İçerikleri otomatik olarak panoya kopyalama

YORUMLAR