Ben Bilmem Eşim Bilir 1.3.0 (ios)

Ben Bilmem Eşim Bilir

Ben Bilmem Eşim Bilir
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe

 • TOPLAM İNDİRME

  37,314

 • Üretici

  Dogan TV Holding A.S.

Ben Bilmem Eşim Bilir, Kanal D ekranlarının severek izlenilen yarışma programındaki oyunları içeren iPhone uygulamasıdır.

Ben Bilmem Eşim Bilir, Kanal D ekranlarında yayınlanan eğlenceli ve neşeli yarışma programının iPhone içi tasarlanmış oyunudur. Televizyon başında izlerken farklı yarışmalar içeren program hakkında ben olsam yapardım yorumları yerine direk uygulama üzerinden kendinizi test imkanı buluyorsunuz.

Yarışma programının sunucu İlker Ayrık'da oyun içerisinde yerini almış. Kendi sesi ile yaptığı yorumları oyun içinde duyabilirsiniz.

2 çift ve 4 farklı kişi ile oynanan oyunda en yüksek puanları yapmaya çalışarak arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz. Popüler sosyal medya sitesi Facebook üzerinden aldığın puanları paylaşarak arkadaşlarınız ile kıyasıya yarışın.

Uygulama içerisindeki yarışmada bulunan oyunlar:

 • Acı Biber: Oynamak istediğiniz karekteri seçerek başladığınız oyunda süre bitmeden veya acı değeriniz 100'e ulaşmadan yiyebildiğiniz kadar çok biber yemelisiniz. Gelen biberleri hızla yemeniz gereken oyunda acı değerinizi düşürmek için ayran içebilir, yangın söndürücü kullanabilir veya üfleme bonusunu kullanabilirsiniz. Süreniz bittiğinde oyun tamamlanmış oluyor. Ayrıca ek süre bonusu kullanarak daha fazla acı biber yiyebilir veya acı yok bonusunu kullanarak bonus süresi içerisinde sınırsız biber yiyebilirsiniz.
 • Tabak Taşıma: Karakterinizi seçip oyuna başlıyorsunuz. Oyun içerisinde sağ ve sol elinizde bulunan tabakları devirmeden yürüyebildiğiniz en uzun mesafeyi yürümeye çalışacaksınız. Sınırlı sayıda tabar düşürme hakkınızı bitirmeden maksimum mesafe yürümelisiniz. Yürüdüğünüz yolun üzerinde bulunan engellere takılmadan dengeli bir şekilde atlatmalısınız. Tabak düşürme hakkınız bittiğinde oyun tamamlanıyor.
 • Topuklu Ayakkabı: Yarışmanın en sevilen oyunlarından biri olan topuklu ayabbıda erkek karakterlere topuklu ayakkabı giydirilerek engelli koşu parkurunda koşmanız gerekiyor. Karakterinizi ve ayakkabınızı seçerek oyuna başlıyorsunuz. Süre bitiminden önce veya ayakkabının topuğu kırılmadan önce en uzun mesafeyi yürüyenin kazandığı oyunda, karşınıza çıkan engelleri ekrana gelen sağ sol tuşlarını kullanarak geçmeye çalışacaksınız.
 • Bar Masası: Yarışmanın en çok denge gerektiren oyunlarından birisi. MAsa üzerindeki bardakları belirli bir çizginin ilerisine sürükleyerek masadan düşmeden önce o alanda durmasını sağlamalısınız. Diğer oyunlardan farklı olarak bu oyunun klasik, sınırsız ve maraton olarak 3 farklı oyun modu bulunuyor. Klasik oyun modunda aynı televizyondaki gibi 20 bardak ile yarışıyorsunuz. Sınırsız oyun modunda, farklı bir puanlama sistemi ile 3 bardağı yere düşürmeden sınırsızca oynayabilirsiniz. Maratonda ise süreye karşı yarışıyorsunuz ve süre bitiminden önce maksimum sayıda başarılı bardak atışı yapmalısınız.

Televizyon başında izlerken yarışmalar hakkında yorum yapmak yerine Ben Bilmem Eşim Bilir uygulamasını hemen ücretsiz olarak indirerek oynamaya başlayıp, yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

YORUMLAR