Benim Bütçem

Benim Bütçem
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Benim Bütçem, aylık düzenli olarak gelir ve giderinizi kolayca hesaplayabileceğiniz ve ay sonu nerde bu paralara demekten sizi kurtaracak olan bir iOS finans uygulamasıdır.

Benim Bütçem, adından da anlayacağınız üzere bütçenizi kontrollü bir şekilde takip etmenizi sağlayan yararlı ve pratik bir uygulamadır. Uygulamanın sahip olduğu özellik sayesinde tüm gelir ve giderlerinizin takibini kolayca yaparak ay sonlarında zor duruma düşmekten kurtulabilirsiniz.

Uygulama üzerindeki en güzel özelliklerden bir tanesi farklı türde hesaplar oluşturabilirsiniz. Örneğin ev ve işiniz için farklı bütçe takibi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm gelir ve giderlerinizi kayıt altında tutarak ne zaman ve nereye ne kadar ödemeniz yada alacağınız var görebilirsiniz. Bu sayede ayağınızı yorganınıza göre uzatmasanız bile yavaş yavaş bu alışkınlığı kazanabilirsiniz.

Bir çoğumuz ay içerisinde maaşlarımız bitse bile yeni gelecek olan maaşımıza güvenerek harcamalar yaparız. Ay aşı geldiğinde ise maaşımız elimizden uçup gider. Uygulama üzerinde bu rakamları sürekli görmeye başladıktan sonra ister istemez bir süre sonra harcama alışkanlıklarımızı değiştirebiliyoruz.

Son derece şık ve kullanışlı bir arayüze sahip olan uygulamayı herhangi bir problem yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her şey net olarak belirtilmektedir. İleri tarihli ödemelerinizi girebileceğiniz yada taksitli alışverişlirinizi girerek düzenli olarak gelir - gider takibi yapabileceğiniz Benim Bütçem uygulamasını tüm iPhone ve iPad sahiplerinin mutlaka ücretsiz olarak indirerek kullanmasını tavsiye ediyorum.