BenKadıköy 1.2 (ios)

BenKadıköy

1.2
BenKadıköy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BenKadıköy, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir İstanbul Kadıköy etkinlik rehberidir.

BenKadıköy, İstanbul'un en gözde ilçelerinden biri olan Kadıköy'de yaşamayı sevenler için geliştirilmiş bir etkinlik rehberi ya da uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, çevrede olan hiçbir kültürel etkinliği kaçırmayacaksınız. Her yaştan insanın kullanabileceği bu uygulamaya dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Uygulama geliştiricisi Uğur Özer tarafından yapılan BenKadıköy'de "Kadıköylemek" denen bir bölüm bulunuyor. Bu bölüm uygulamanın en sevdiğim özelliğini içerisinde barındırıyor diyebilirim. Kadıköy'e gittiğinizde tecrübe etmeniz gereken şeyleri aktaran bölümde, tarihi mekanlardan festivallere kadar pek çok keşif yapabilme imkanına sahip oluyorsunuz. Diğer yandan uygulama, tiyatro sahneleri, atölyeler, galeriler, sinemalar, kültür merkezleri hakkında mekan, telefon, email, adres bilgisi bulunduruyor ve dilerseniz yön tarifi de alabiliyorsunuz. Mekanlar bölümünde ise Kadıköy'de bulunan pastanelere, kahvaltıcılara, kafelere, restoranlara, meyhanelera, publar ve barlara ulaşabiliyorsunuz. 

Bir gün yolunuz İstanbul/Kadıköy'e düşerse akıllı cihazınızda bulunması gereken nadir uygulamalardan biri olan BenKadıköy'ü ücretsiz indirebilirsiniz. Denemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR