Beş Harfliler

Beş Harfliler
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    58

  • Üretici

    Aytek Gurkan

Beş Harfliler, bulmaca oyunları oynamaktan zevk alan oyunseverlerin ücretsiz olarak indirebilecekleri bir yapım.

Beş Harfliler, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynanmak üzere tasarlanmış keyifli bir bulmaca oyunu. Kelime bulmaya dayalı oyunlar oynamaktan hoşlananlara hitap eden Beş Harfliler'de sunulan beş harfi kullanarak anlamlı kelimeler oluşturmaya çalışıyoruz.

Oyunun en güzel yanlarından birisi 1000'den fazla kelimeye sahip olması. Bu yönüyle kısa sürede tükenmeyeceğini söyleyebiliriz. Dahası, bu kelimelerin her biri eski ve yeni Türkçe kelimelerden özenle seçilmiş. Dolayısıyla kelime haznemizi genişletip, bilgilerimizi taze tutacaktır.

Beş Harfliler'de kelime bulmamız için bize belli bir süre veriliyor. Bu süre içerisinde bulamazsak başarısız sayılıyoruz. Bu noktada hızlı ve aynı zamanda da dikkatli olmak önemli bir yere sahip. Doğru bulduğumuz her kelimeden artı bir saniye ödül kazanıyoruz. Yeterince hızlı olur ve doğru kelime oluşturursak uzun süre boyunca oyuna devam edebiliriz. Ne kadar fazla kelime oluşturursak o kadar fazla puan alıyoruz.

Basit bir arayüze sahip olan beş Harfliler büyük küçük demeden hereksin ilgisini çekebilecek bir oyun. Boş zamanlarınızı faydalı bir oyun oynayarak değerlendirmek istiyorsanız Beş Harfliler'i denemenizi tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR