Best Sniper Legacy 1.0 (ios)

Best Sniper Legacy

1.0
Best Sniper Legacy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Harika deneyim sunan bir aksiyon oyunu

Best Sniper Legacy, iOS tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz nefes kesen bir aksiyon oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Beğenerek oynayabileceğinizi düşündüğüm bir mobil aksiyon oyunu olan Best Sniper Legacy, keskin nişancı tüfeğinizi kontrol ederek hedefleri ortadan kaldırmaya çalıştığınız bir oyundur. Eşsiz bir atmosfere sahip olan oyunda zombileri ve dinozorları avlamanız gerekiyor. Zorlu bölümleri ve görevleriyle de ön plana çıkan oyunda yeteneklerinizi sergilemeniz gerekiyor. Sürükleyici atmosferi ve bağımlılık yapıcı etkisiyle aksiyon severlerin bir hayli hoşuna gidebilecek türden bir oyun olduğunu da söyleyebilirim. Birbirinden zorlu yüzlerce görevi de tamamlamanız gereken oyunda gerçekçi silah kontrolleri yer alıyor. Bu tarz oyunları seviyorsanız Best Sniper Legacy mutlaka telefonlarınızda yer alması gereken bir oyun. Farklı silahları da kullanabileceğiniz oyunda dilerseniz silahlarınızı geliştirebiliyorsunuz.

Best Sniper Legacy oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR