Best Sniper (ios)

Best Sniper

Best Sniper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Keskin nişancı oyununda dinozor ve zombi avlıyoruz.

Best Sniper, vahşi dinozor ve kana susamış zombileri avlayan bir keskin nişancının yerine geçtiğiniz bir mobil FPS oyunu. Sniper Türkçe adıyla keskin nişancı oyunlarını seviyor, zombileri öldürmekten keyif alıyorsanız farklı birçok oyun modu sunan bu yapımı beğeneceğinize eminim.

300MB boyutuyla 16GB iPhone/iPad kullanıcılarının ilgisini çekeceğini düşündüğüm keskin nişancı oyunu, iOS tarafında da ücretsiz indirilebilir olmasıyla sevindiriyor. Boyutuna göre oldukça kaliteli grafikler sunan sniper oyununda online mücadelelere girmek yerine kıyamet sonrası yıkık binalar, DNA’larıyla oynanmış dinozorlar ve yürüyen ölülerle dolu çorak bir arazide avlanıyorsunuz. İnsanlarla dinozorların DNA’sı birleştirilerek oluşturulmuş Humanosaurs’larla zombilere karşı tek başınıza mücadele etmek zorundasınız. Keskin nişancı tüfeğiniz dışında bir silahınız yok.

Eşsiz ve zorlayıcı keskin nişancılık oyun modlarıyla kendisine bağlayan oyunda 14 silah var. 10 tanesi klasik bildiğimiz tüfekler, 4 tanesi de ölümcül premium silah olarak geçen özel silahlar. Silahların nişan dürbünlerini ayarlayabiliyor, geliştirebiliyorsunuz.

Best Sniper Özellikleri:

  • Kafadan vuruşlarda yeni nesil kurşun ve zaman efekti
  • Geliştirilebilir silahlar
  • Keşfedilebilir çok sayıda yer ve harita
  • Dinozor ve zombi avlama
  • Avcı ödülleri