Bestie 1.0 (ios)

Bestie

1.0
Bestie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bestie uygulaması sayesinde özçekim fotoğraflarımızdaki kusurları giderebiliyor, daha pürüzsüz bir görünüme kavuşturabiliyoruz.

Bestie, Instagram gibi popüler fotoğraf paylaşım platformları üzerinde sık sık özçekim fotoğraflar paylaşan kullanıcılara hitap eden bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde özçekim fotoğraflarımızı olduklarından çok daha göz alıcı bir forma kavuşturabiliyoruz.

Bestie, bünyesinde tam tamına 26 özel ayarlı filtre barındırıyor. Bu filtrelerin her biri belirli kategoriler altında toplanmışlar. O anki modunuza ve fotoğrafın çekim türüne göre bir tanesini seçip uygulayabiliyorsunuz.

Uygulama içerisinde, sunulan filtrelere ek olarak pek çok görüntü ayarı seçeneği de bulunuyor. İsteğe göre bulanıklaştırma, renk açma, gölgelendirme ve pürüzsüzleştirme işlemlerini uygulayabiliyoruz. Hatta cildimizde bulunan akne ve siyah nokta gibi kusurları da Bestie sayesinde giderebiliyoruz.

Hem ön hem de arka kamera desteği sunan Bestie, özellikle gece çekimlerinde tatmin edici sonuçlara imza atıyor. Özçekim fotoğraflar için özel olarak geliştirilmiş olan Bestie, pratik özellikleriyle her çekimde işinizi kolaylaştıracak.

YORUMLAR