Between 2.0.3 (ios)

Between

Between
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  910

 • Üretici

  VCNC

Between, sevdiğiniz kişi ile karşılıklı bağlanarak özel bir boşluk oluşturan ve bu boşluk üzerinden birbirinize mesaj, fotoğraf ve sesli mesajlar göndemrenize olanak sağlayan etkileyici ve yararlı bir iOS uygulamasıdır.

Between, bilinen sosyal ağ uygulamalarından farklı olarak sadece tek bir kişi ile bağlanarak bu kişi ile farklı türlerde iletişim kurmanızı sağlayan bir iOS uygulamasıdır. Özellikle sevgili ve çiftlerin kullanımı için geliştirilen uygulama tamamen ücretsizdir.

Uygulamanın çalışma yapısı oldukça basit. Uygulamayı ücretsiz olarak indirip yükledikten sonra bağlanmak istediğiniz bir kişi seçiyorsunuz. Daha sonra bu uygulama sizi bu kişi bağlayarak size özel kullanabileceğiniz bir boşluk oluşturuyor. Bu boşluk üzerinden sevdiğiniz kişiye veya en yakın dostunuza ücretsiz mesajlar, sesli mesajlar ve fotoğraflar gönderebilirsiniz.

Sevdiğiniz kişi ile özel anlarınızı ve özel fotoğraflarınızı paylaşabileceğiniz Between, sizin için fotoğraflarınızı zaman sırasına koyarak özel bir zaman çizelgesi hazırlayabiliyor.

Bire bir karşılıklı mesajlaşmanızı sağlayan uygulama ile en özel anlarınızı anında partneriniz ile paylaşabilirsiniz. Sevgilinizden uzakta olsanız bile yakın hisetmenizi sağlayacak olan uygulama da sevgilinize birbirinden güzel ikon ve stickerlar yollayarak onu ne kadar sevdiğinizi gösterebiliyorsunuz. Eğer sevdiğiniz kişi ile farklı yerlerde yaşıyorsanız, bulunduğunuz bölgenin hava durumunu size özel alanınızda paylaşabilirsiniz. Ayrıca partneriniz ile ortak kullanabileceğiniz takvime en özel ve güzel günlerinizi kaydederek uygulamanın size bu günleri hatırlatmasını da sağlayabilirsiniz.

Özellikler:

 • Uygulamaya özel kilit sayesinde telefonunuz kaybolsa bile partneriniz ile aranızdaki iletişim güvende olur
 • Uygulamanın mesjalaşma ekranına özel seçebileceğiniz duvar kağıtları
 • Sticker mağazası üzerinden birbirinden güzel stickerlar satın alma imkanı
 • Hafıza kutusu içerisine favori fotoğraflarınızı ekleyebilme
 • Etkinlik kutusunun ilişkinizi güzelleştirebilmek adına size özel sunduğu muhteşem teklifler

Partneriniz ile ayrı veya aynı yerde olsanızda en eğlenceli ve en güzel iletişim kurma yollarından biri olan Between uygulamasını iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Uygulama ile neler yapabileceğiniz hakkında daha fazla fikir sahibi olmak için aşağıdaki tanıtım videosunu izlemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR