Beymen 1.0.1 (ios)

Beymen

Beymen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beymen, yüzlerce dünya markasını bünyesinde bulunduran alışveriş uygulamasıdır.

Beymen, 400’den fazla dünya markasıyla moda tutkunlarına hizmet veren oldukça popüler bir alışveriş sitesinin iPhone ve iPad’lerle uyumlu resmi uygulamasıdır. Beymen’in kendi koleksiyonlarının yanı sıra birçok lüks markayı bünyesinde bulunduran uygulama ile Türk moda sektörünü yakından takip edebilirsiniz.

Dior, Saint Laurent, Valentino, Celine, Stella McCartney, Dolce&Gabbana, Etro, Balenciaga, Dsquared2, Bottega Veneta, Chloe gibi sadece Beymen’de satışa sunulan lüks markaların ürünlerine mobil uygulama aracılığıyla rahatlıkla erişebilir, beğendiğiniz ürünü uygulama içerisinden anında satın alabilirsiniz. Beymen Collection Erkek, Beymen Collection Kadın, Beymen Club, Beymen Çanta, Beymen Eşarp gibi Beymen markasını taşıyan koleksiyonları da uygulamada bulmanız mümkün.

Lüks perakende sektörünün önde gelen isimlerin Beymen’in mobil uygulaması yenilikçi arayüz ile geliyor. O hafta içerisinde indirimde olan Beymen Club ürünleri, Beymen markalı ve diğer ünlü markaların fresh ürünleri, dünyaca ünlü tasarımcılardan eşsiz ürünler, kozmetik ürünler, hatta evinizi süsleyen aksesuarlara tek dokunuşla ulaşabiliyorsunuz. Belirli bir ürün arıyorsanız arama simgesine dokunarak aradığınız ürüne ulaşmanız da mümkün. Tabii ki sepetinize eklediğiniz tüm ürünleri görmeniz ve satın aldığınız ürünlerin takibini yapmanız da mümkün.

Tüm dünya markalarını ve özel koleksiyonları buluşturan Beymen, modayı yakından takip edenler için benzersiz bir uygulama.

YORUMLAR