Beyoğlu Belediyesi 2.0 (ios)

Beyoğlu Belediyesi

2.0
Beyoğlu Belediyesi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    21

  • Üretici

    Odit Teknoloji ve İletişim Hizm. Tic. A.Ş

Beyoğlu Belediyesi uygulaması ile önemli bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz

Beyoğlu Belediyesi uygulaması eğer Beyoğlu Belediyesi sınırları içerisinde yaşayan biriyseniz hayatınızı kolaylaştırmak amacıyla geliştirilmiş bir mobil belediye uygulamasıdır.

Beyoğlu Belediyesi uygulaması sayesinde kullanıcılar Beyoğlu Belediyesi tarafından yayınlanan haberlere ve önemli duyurulara mobil cihazlarından kolayca ulaşabilmekteler. Uygulamanın bu özelliği sayesinde yolların kapalı olduğu durumları, açılışları ve diğer haberleri anında öğrenebilmektesiniz. Bunun yanında uygulama üzerinden kullanıcılar belediye tarafından düzenlenen anketlere katılabiliyor ve anket sonuçlarını görüntüleyebiliyorlar.

Beyoğlu Belediyesi uygulaması ayrıca bir şehir rehberi olarak da kullanıcılara hizmet vermekte. Uygulamanın bu özelliğini kullanan kullanıcılar sağlık kurumları, eczaneler, kamu binaları ve restoranlar gibi kurum ve kuruluşların adreslerine ve iletişim bilgilerine birkaç dokunuşla ulaşabiliyorlar.

Beyoğlu Belediyesi uygulaması kullanıcılara belediye hizmetleri ile ilgili şikayetlerini ve önerilerini belediyeye ulaştırmaları içni aracılık da yapmakta. Beyoğlu Belediyesi uygulamasını kullanarak lokasyona bağlı bir şekilde istek ve önerilerinizi belediyeye iletebilir ve daha hızlı çözüm üretilmesini sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR