Bezircle

Bezircle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bezircle tekli ve çoklu oyuncu modlarıyla oyunseverlere bambaşka bir deneyim yaşatmayı amaçlayan eğlenceli bir oyundur.

Bezircle iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir multiplayer oyundur. Elbette tekli oyuncu modu da bulunuyor fakat çoklu oyuncu modunda daha fazla keyif alacağınızı garanti edebilirim.

Oyunda son derece basit gibi görünen fakat bir o kadar da zor bir amaca hizmet ediyoruz. Ekranda bulunan tüm daireleri ele geçirmek. Bunun için kullanabileceğimiz tuhaf bir yaratık var ve daireler arasında geziniyor. Herhangi bir daireyi ele geçirebilmek için etrafında tam tur dönmemiz gerekiyor. Tam tur döndükten sonra o daire bizim rengimize geçiyor. Elbette bu aşamada karşımızdaki oyuncu da boş durmuyor ve o da daireleri ele geçirmeye çalışıyor.

Oyunun galibi en fazla daireyi ele geçiren oyuncu oluyor. Fakat arkadaşlarınızla oynamak yerine kendi başınıza oynamak isterseniz 50 tekli oyuncu modunda da mücadele gösterebilirsiniz. Oyun esnaında çok sayıda güçlendirici çıkıyor. Bunları toplayarak rakibinize karşı avantaj elde edebilirsiniz.

Canlı grafiklerin, iyi ayarlanmış kontrollerin ve eğlenceli bir oyun yapısının başarıyla harmanlandığı Bezircle mutlaka oynamanız gereken oyunlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR