Bhop Jump 3.1 (ios)

Bhop Jump

3.1
Bhop Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zıplayarak ve atlayarak zorlu mekanlarda ilerleyebileceğiniz keyifli bir oyundur.

Zorlu parkurlarda zıplayarak hedefe ilerleyeceğiniz Bhop Jump, Android ve İOS sürüme sahip tüm cihazlarda oynayabileceğiniz eşsiz bir oyundur. Mobil platformda oyun severlere sunulan bu oyun simülasyon kategorisinde yer almaktadır. 

Kolay, orta ve zor olmak üzere 3 farklı zorluk seviyesinden dilediğinizi seçerek oyunun keyfini çıkartabilirsiniz. Birbirinden zorlu parkurların yer aldığı onlarca farklı mekanın yanı sıra, bıçak ve eldiven gibi çeşitli aksesuarlar da oyun içerisinde yer almaktadır. Puanlar toplayarak yeni aksesuarlar alabilirsiniz. Olabildiğince hızlı hareket ederek ve yükseklere zıplayarak ilerleyeceğiniz bu oyun ile keyifli dakikalar sizleri bekliyor. 

Klasik, hız ve çoklu oyuncu seçenekleri ile farklı modlarda oynayabilirsiniz. Hız modu, klasik moda göre daha süratli koşmayı ve yüksek atlamalar yapmayı gerektirir. Bunların yanı sıra, çoklu mod seçeneği ile arkadaşlarınızla birlikte oynama ayrıcalığına da sahipsiniz. 

Etkileyici görüntü grafikleri ile güçlendirilmiş Bhop Jump, 500 binden fazla oyun tutkununun vazgeçilmez oyunu olmayı başarmıştır. Simülasyon kategorisinde yer alan ve ücretsiz olarak sunulan bu oyun ile sizler de eğlencenin doruklarına çıkabilirsiniz. 
 

YORUMLAR