Bi'Usta Kurumsal 1.0.1 (ios)

Bi'Usta Kurumsal

Bi'Usta Kurumsal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tadilat işleri için usta arayanlara ulaşarak gelir elde etmek isterseniz, Bi'Usta Kurumsal uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bi'Usta Kurumsal uygulaması ile iOS cihazlarınızdan tadilat işleri için usta arayan müşterilere ulaşabilirsiniz.

Seramik uygulamaları, boya, ısı ve su yalıtımı konularında uzmanlaşan ustaların, müşteri ağını genişleterek gelir elde etmelerini sağlayan Bi'Usta Kurumsal uygulamasında, kısa süre içerisinde yeni müşteriler kazanabilirsiniz. Hizmet almak isteyen müşteriler, ihtiyaç duydukları hizmet hakkında detaylı bilgileri oluşturarak talep oluşturuyorlar. Bu talepleri anında görüntüleyebileceğiniz platformda, işin durumuna göre bir fiyat teklifinde bulunarak çalışmaya başlayabiliyorsunuz.

Hizmet verdiğiniz müşteriler, sizden memnun kaldığında profilinize girerek yorum ve puanlama yapabiliyorlar. Bu yorum ve puanlar da, sonraki müşterilerinizin sizi tercih etmesinde önemli bir yere sahip oluyor. Tüm bunlar gerçekleşirken bir yandan da puan kazanmanızı sağlayan platformda, bu puanları hediye kataloğundaki hediyeleri almak için kullanabiliyorsunuz. Eğer siz de hizmet arayan müşterilere ulaşarak para kazanmak istiyorsanız, Bi'Usta Kurumsal uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR