Bicolor 1.3 (ios)

Bicolor

1.3
Bicolor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bicolor oyunu, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz renkli ve ücretsiz puzzle oyunları arasında yer alıyor.

Mobil cihazlarda aksiyon oyunlarını oynamanın biraz zor olduğu bir gerçek. Zira küçük ekranda çok hızlı ve hassas hareketlerde bulunmak oldukça meşakkatli ve ayrıca aksiyon oyunlarının çok yüksek pil tüketimine neden olmaları cihazlarımızın kullanımı için pek de istenen bir şey değil. Dolayısıyla Bicolor gibi puzzle oyunları hem eğlenceli olmaları hem de kolay oynanmaları nedeniyle kesinlikle tercih edilebilir durumdalar.

iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Bicolor, oldukça ilginç bir mantığa sahip puzzle oyunları arasında yer alıyor ve elinizde bulunan rakamlı kutuları kullanarak rakam adedi kadar hareketle ekrandaki renkleri değiştirmenize imkan tanıyor. Böyle söyleyince mantığını kavramak biraz zor olabiliyor ancak oyunun hem zihin zorlayıcı olduğunu hem de eğlenceden taviz vermediğini söyleyebilirim.

Oyundaki amacımız elimizdeki tüm sayıları bitirerek ekranda tek bir renk elde edebilmek. Tek renge ne kadar yakınsanız o kadar iyi bir puan yaptığınız için ilerleyen bölümlerde bunu gerçekleştirmenin oldukça zor hale geldiğini söyleyebilirim. Dolayısıyla bol miktarda zihin egzersizi yaptıracağı kesin.

Göze hoş gelen yapısı ve akıcı grafikleriyle kesinlikle puzzle oyunları arasında kendine iyi bir yer edineceğine inandığım oyunu denemeden geçmeyin. Toplamda sahip olduğu 240 bölümü bitirmenin hiç de kısa sürmeyeceğine inanabilirsiniz.

YORUMLAR