Big Bang Legends

Big Bang Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Big Bang Legends, kimyasal elementleri öğrenebileceğiniz ve periyodik tablo bilginizi geliştirebileceğiniz eğitici bir mobil oyundur.

Kimya dersi iyi bilenler için oldukça eğlencelidir. Fakat bilmeyenler için ise bir çileye dönüşmektedir. iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Big Bang Legends oyunu, size kimyasal bilginizi geliştirme imkanı sunuyor. Big Bang Legends oyunu eğitici olmasının yanı sıra oldukça da eğlenceli.

Big Bang Legends oyununda size verilen karakterleri hedefe ulaştırmaya çalışıyorsunuz. Hedefe ulaşmak ise hiç kolay değil. Karakterinizi hedefe ulaştırmak için fırlatmak ve bu sayede onu yönlendirmek zorundasınız. Yalnız karakterinizi fırlatırken dikkat etmeniz gerekli. Çünkü karakterinizin canı var ve her çarpmada canı azalıyor. Bu yüzden Big Bang Legends oyununu dikkatli oynamalı ve karakterinize fazla hasar aldırmamalısınız.

Big Bang Legends oyununda karakterler kimyasal elementleri ifade ediyor. Kimyasal elementleri bu şekilde öğretmeye çalışan Big Bang Legends, maddelerin özelliklerini ve dayanıklılığını oyun içerisinde gösteriyor. Big Bang Legends oyunu sayede eğlenerek öğrenilen kimyasal elementler bilgisi unutulmayacak bir şekilde hafızaya yerleşiyor.

Boş zamanlarınızda eğlenmek için oynayabileceğiniz ve eğlenirken öğreneceğiniz Big Bang Legends oyunu tam size göre. Hadi hemen şimdi Big Bang Legends'i indirin ve kimyasal elementleri öğrenmeye başlayın!