Big Win Basketball 3.5 (ios)

Big Win Basketball

3.5
Big Win Basketball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    120

  • Üretici

    Hothead Games

Big Win Basketball eğlenceli bir basketbol oyunudur

Eğer basketbol sporunu seviyorsanız ve bu türde oyunları oynamaktan zevk alıyorsanız Big Win Basketball oldukça hoşunuza gidebilecek ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir iOS oyunudur.

Sadece şut atma üzerine kurulu olan basketbol oyunu öreneklerinden çok farklı olan Big Win Basketball bize rakip takımlarla tam bir basketbol maçı yapma imkanı sunuyor. Hızlı ve eğlenceli bir oynanışa sahip oyunda smaçlar, 3 sayılık atışlar ve turnikelerle oyunu eğlenceli bir hale getirebiliyoruz.

Oyunun en güzel yönü dünya çapında oyunu oynayan diğer oyuncularla maçlar yapmamıza imkan tanıması. Online olarak yapacağımız bu maçlarla dünya genelinde kendimizi kanıtlayabiliyoruz.

Oyunda kendi yıldız takımızı yaratabiliyor ve diğer oyuncularla karşılaştırabiliyoruz. Bunun yanında takımımızı ve oyuncularımızı kişiselleştirebiliyor, oyuncularımızın şut, pas, blok ve diğer yeteneklerini güçlendirebiliyoruz. Facebook üzerinden arkadaşlarımıza maç teklifleri gönderebildiğimiz oyunda birçok farklı oyun modu bizleri beklemekte.

Eğer basketbol oyunlarını seviyorsanız Big Win Basketball'u kesinlikle denemelisiniz

YORUMLAR