BigOven 6.1 (ios)

BigOven

6.1
BigOven
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BigOven uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca yemek tariflerine erişebilirsiniz.

BigOven uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının cihazlarında kullanabilecekleri yemek tarifi uygulamaları arasında yer alıyor ve oldukça kolay bir kullanıma sahip. Her ne kadar içerisinde yabancı ve İngilizce yemek tariflerini barındırsa da, oldukça basit hazırlanmış yapısı ve anlaşılır tarifleri sayesinde bu konuda pek bir zorlanacağınızı sanmıyorum.

Toplamda üç yüz binden fazla tarife ev sahipliği yapan uygulama her ne kadar çalışmak için internet bağlantısına ihtiyaç duysa da, bu kadar çok tarife erişebilmek için zaten bunun normal olduğunu siz de farketmişsinizdir. Uygulamada bulunan tariflerin malzemelere göre, isimlerine göre veya diğer pek çok kritere göre sıralanabilmesi ile dolabınızda bulunan malzemelere uygun sonuçları hemen görebiliyorsunuz.

Bir tarifi pişirmek istediğinizde uygulama direkt olarak içerisindeki malzemeleri alışveriş listesi formatında hazırlıyor ve böylece elinizde olmayanları da alışverişe giderek satın alabiliyorsunuz. Her ne kadar ücretsiz sürümünde çok sayıda özellik ve tarife ulaşmak mümkün olsa da, daha fazla özellik isteyen kullanıcılar için ücretli veya ücretsiz üyelik seçenekleri de mevcut.

Önceki tariflerinizden artakalan malzemeler varsa, bu malzemeleri değerlendirebilmek için kullanabileceğiniz alternatif tarifler de yine BigOven içerisinde varlar. Yeni ve etkili bir mobil yemek tarifi uygulaması arayanlar bir göz atmaktan kaçınmasınlar.

YORUMLAR