Bike Baron 3.4 (ios)

Bike Baron

3.4
Bike Baron
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bike Baron, iOS cihaz sahiplerinin heyecanlı bir şekilde oynayabileceği en iyi motor yarışı oyunlarından bir tanesidir.

Bike Baron, iPhone ve iPad sahiplerinin cihazları üzerinde oynayabileceği ve 6 milyondan fazla kullanıcı tarafından oynanan heyecanlı ve eğlenceli bir motor yarışı oyunudur.

1.99 TL gibi makul bir ücret karşılığı satın alabileceğiniz oyunda 100'den fazla farklı bölüm bulunuyor. Bu bölümleri bitirmeye çalışırken oyundan hiç sıkılmayacağınızın garantisini verebilirim. Oyunun en ilgi çekici özelliklerindne bir tanesi ise kendi bölümlerinizi kendinizin oluşturabilmesi. Ayrıca oluşturduğunuz bölümleri arkadaşlarınız ile paylaşabiliyorsunuz.

Liderlik sıralaması olan oyunda, bu listenin üstlerine tırmanmak istiyorsanız önce arkadaşlarınızı daha sonra diğer rakiplerinizi geçmelisiniz. Bir çok ülkenin en iyi ücretli uygulamalar listesinde ilk sırada bulunan uygulama ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Özellikle yarış oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Oyunda motorunuzu sürmek için farklı karakterler bulunmaktadır. İlk başta size ücretsiz olarak verilen karakteri daha sonra değiştirebilirsiniz.

Oyunu iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynamak için satın alarak hemen indirebilir ve bu çılgın motor yarışı oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR