Bike Repair 6.01 (ios)

Bike Repair

Bike Repair
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bisiklet tamir uygulamasıdır.

Bike Repair, adından da anlaşılacağı gibi, iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve size bisiklet tamiri ile ilgili faydalı bilgiler sunan kullanışlı bir uygulamadır. Gerçekten basit ve aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir rehber niteliğinde olan bu uygulama ile hem zaman hem para tasarrufu yapabilirsiniz.

Bisikletinizle sık sık yolculuklara çıkıyor, özellikle de uzun gezilere çıkıyorsanız, bu uygulamayı kesinlikle edinmelisiniz. Yalnızca tamirle ilgili değil, başka pek çok faydalı bilgi de bulabileceğiniz Bike Repair, her bisiklet tutkununda olması gereken bir uygulama.

58 adet bisiklet tamir rehberine sahip olan uygulamada 300'ün üzerinde yüksek kalite fotoğraf bulunmakta. Bu fotoğraflarla detaylı olarak neyi nasıl yapacağınızı görebilirsiniz. Ayrıca bunun dışında, ağrılar konusunda ne yapabileceğiniz gibi farklı 95 adet ipuçları ve çözümler uygulamada sizi bekliyor.

Hava durumuyla ilgili bilgi alabileceğiniz uygulamada, hava durumuna göre ne tür kıyafetler giymeniz gerektiği bile var. Hatta kıyafetlerinizin listesini tutabilir, onlara puan verebilir, böylece bir sonraki gezide neyi giyip neyi giymemeniz gerektiğine daha iyi karar verebilirsiniz.

Uygulamada sunulan çözümlerin çoğunun özel araç gereç gerektirmemesi ise bir diğer artısı. Eğer siz de bisiklet gezilerine çıkmayı seviyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR