Bikoshu 1.19.5 (ios)

Bikoshu

Bikoshu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

2018'in en iyi mobil uygulamalarından Bikoshu ile mahalledeki tüm dükkanlar tek dokunuş uzağınızda

2018'in en iyi mobil uygulamalarından Bikoshu, bakkal, market, restoran, fırın, pastane, çiçekçi, kuruyemişçi gibi farklı dükkanları bir arada barındıran online sipariş uygulaması. Bikoshu’nun iPhone uygulamasını indirerek etrafınızdaki birçok işyerini görebilir, kolayca siparişinizi verebilirsiniz. Her siparişinizden de sipariş tutarınızın %5’i kadar BiNakit hediye! Harcadıkça kazandıran harika bir online sipariş uygulaması.

Şu anda İzmir, İstanbul, Ankara, Eskişehir, Gaziantep, Mardin ve Elazığ’da hizmet veren Bikoshu’nun diğer online sipariş siteleri/uygulamalarından farkı; Her büyüklükte ve her sektördeki işyerinin bulunması. Bulunduğunuz şehirdeki restoranlar, bakkallar, fırınlar, marketler, pastaneler, çiçekçiler, kuru temizlemeciler, petshoplar, ofis malzemeleri satan yerler, çilingirler ve daha fazlası Bikoshu uygulamasında. Keşfet özelliğiyle tek dokunuşla bu platforma katılan işyerleri bulup siparişinizi veriyorsunuz. Online ödeme veya kapıda ödeme seçeneği var. Sipariş sonrası üye işyerini değerlendirme, yorum yapma şansınız var.

Sadece yeme-içme değil, kapıda kalıp çilingir çağırmak zorunda kalacağınız acil durumlarda da yardımcı olan Bikoshu, her siparişte sonraki siparişinizi indirimli veya bedava vermenizi sağlayan BiNakit hediye ediyor. Yalnız üye işyerlerinin hepsi aynı kazandırmıyor; bazıları fazla kazandırıyor. 1 BiNakit 1 TL’ye eşit.

YORUMLAR