Bilemezsin

Bilemezsin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    39

  • Üretici

    Bilemezsin

Bilemezsin, iPhone ve iPad cihazlarınızda harika vakit geçirebileceğiniz bir sanal tahmin oyunudur.

Bilemezsin, uzun süredir kullanıcıların sanal paralarla tahmin yapabildikleri eğlenceli bir site olarak dikkat çekiyor. Kısa sürede büyük kullanıcı sayısına ulaşan sitenin nihayet mobil platformlarda da uygulaması yayınlandı. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden indirebileceğiniz bu uygulamada, farklı konsepte sahip sosyal konular üstüne sanal tahminler yaparak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tabii "Stoya saç rengini değiştirir mi?" gibi konular ilginizi çekiyorsa...

Sanal tahmin oyunları ile aranız nasıl bilmiyorum ama basit bir betimleme yapmam gerekirse "müthiş eğlenceli" şeklinde değerlendirebilirim. Bilemezsin bu tip siteler arasında en çok dikkat çekenlerinden biri ve kısa süre önce mobil uygulamaları için yatırım aldığını duyurdu. Gerçek paranın olmadığı, baba parası (BP) adında hayal ürünü bir para birimi kullanarak tahmin yaptığınız siteye artık mobil uygulamaları üzerinden erişebiliyoruz. 

Bilemezsin'i nasıl kullanacağınıza gelince, öncelikle siteye üye oluyorsunuz ve 100 BP ile tahminlere başlıyorsunuz. Bu bütün kullanıcılar için geçerli, ayrıca spor bahsi kuralları işliyor. Çeşitli konularda tahminlerinizi yapıyor, bunları birleştiriyor ve BP basarak oynuyorsunuz. Hem eğlenerek gündemi takip etmek, hem de sanal kazançlarınızı ödüllere dönüştürmek istiyorsanız denemenizi kesinlikle öneriyorum. 

Gündeme dair bilgi edinmenin en keyifli hali olan Bilemezsin'i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Sizin bahis gönderebileceğinizi de unutmayalım. 

YORUMLAR