Bilen Adam 1.0 (ios)

Bilen Adam

1.0
Bilen Adam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  323

 • Üretici

  HouseLabs

Bilen Adam, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde çocukluk yıllarının en çok oynanan ve sevilen oyunu Adam Asmaca'yı oynama fırsatı bulabileceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir iOS uygulamasıdır.

Bilen Adam, çocukken kesinlikle oynadığınıza emin olduğum Adam Asmaca'yı iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Modern bir tasarım ile karşımıza çıkan Bilen Adam uygulaması, adam asmaca ile kelime oyunlarını bir araya getiren oldukça eğlenceli bir yapıya sahip iOS bulmaca uygulamasıdır. Uygulama içerisinde 3 farklı oyun modu bulunmaktadır. Bu oyun modları aşağıdaki gibidir;

Klasik Oyun: Bu oyun modunda bildiğiniz klasik adam asmaca oyunu oynuyorsunuz. Amacınız ise adam asılmadan önce 7 harf tahmin hakkınızı kullanarak kelimeyi doğru tahmin etmek. Eğer 7 harf tahmini ile kelimeyi doğru tahmin edemezseniz malesef adam asılıyor. Bu oyun modunu heyecanlı ve eğlenceli kılan ise sadece 60 saniye sürenizin olmasıdır.

Zaman Karşı: Bu oyunda modunda size 180 saniye süre veriliyor. Sizin yapmanız gereken ise  bu süre içerisinde en çok kelimeyi doğru tahmin etmek. Ne kadar çok kelime bilirseniz o kadar çok puan kazanıyor ve liserlik sıralamasında üstlerde yer alabiliyorsunuz.

İki Kişilik: Oyunun en cezbedici ve en eğlenceli oyun modu diyebilirim. Arkadaşlarınız ile internet bağlantısına ihtiyaç duymadan birlikte adam asmaca oynayabildiğiniz bu modda kuralları belirlemekte tamamen özgürsünüz. Bunun anlamı arkadaşınızın tahmin etmesini istediğiniz kelime için ister ipucu verebilir isterseniz bir harf avans verebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte oynayarak kimin kelime bilgisinin daha iyi olduğunu görme şansı yakalayabilirsiniz.

Kelime hazneninizin artmasını ve daha çok kelime bilgisine sahip olmanızı sağlayan oyun ile hem eğlenip hem de öğrenebilirsiniz. Okul yıllarında öğrencilerin en çok oynadığı oyunlardan biri olan Adam Asmaca'yı iPhone ve iPad'leriniz üzerinden oynayabilmek için tek yapmanız gereken uygulamayı ücretsiz olarak indirmek. Bulmaca oyunlarını seviyorsanız Bilen Adam'ı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Özellikler:

 • Telefon ve tablet desteği
 • Google Play üzerinden puan sıralamalarına bakma
 • 10000'den fazla güncel soru bulunan bilgi bankası
 • İlerledikçe zorlaşan kelimeler

Uygulama için hazırlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyerek oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

YORUMLAR