Biletall 1.3 (ios)

Biletall

1.3
Biletall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Biletall uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan uçak ve otobüs bileti rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz.

Biletall uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarını kullanarak en kolay yoldan otobüs ve uçak bileti rezervasyonlarını gerçekleştirebilecekleri uygulamalar arasında yer alıyor. Hem ücretsiz olarak sunulması hem de direkt olarak uygulama içerisinden direkt olarak bilet satın alma imkanı sunması sayesinde tek bir noktadan tüm işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Uygulamanın oldukça sade ve anlaşılır bir arayüzü mevcut. Böylelikle kullanımınız esnasında herhangi bir kafa karışıklığı yaşamadan tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Kalkış noktası, varış noktası ve tarih seçiminin ardından hem otobüs hem de uçak biletlerini araştırabiliyor, kendiniz için en uygun opsiyonu tercih ederek biletinizi alabiliyorsunuz.

Ayrıca uygulamanın profil desteği sayesinde kişisel bilgilerinizi her yolculuk için yeniden girmenize de gerek kalmıyor. Eğer işlemler esnasında bir sorun yaşarsanız uygulamanın çağrı merkezini aramanıza imkan tanıyacak olan çağrı butonu da unutulmamış.

Biletall içerisinden birden fazla kişi için bilet alarak ailenizi veya dostlarınızı da sizinle birlikte rezerve etme şansınız mevcut. Yolcuları da profil olarak kaydetmek mümkün ve böylece satın alım işlemleri sırasında onların bilgilerinin de otomatik olarak girilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Sık sık yolculuklara çıkanlar için olduğu kadar arada bir seyahat için bilet arayanların da işine yarayacaktır. Bu nedenle akıllı cihazınızda bulundurmayı unutmayın derim.

YORUMLAR