Bilgi Yarışı 1.7.4 (ios)

Bilgi Yarışı

Bilgi Yarışı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    1,360

  • Üretici

    MobileCraft

Bilgi Yarışı, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz popüler bir bilgi yarışması oyunudur.

Bilginize güveniyorsanız ve karşıma gelen tüm sorulara en hızlı şekilde en doğru cevabı veririm diyorsanız, iOS işletim sistemine sahip iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir bilgi yarışması oyunu olan Bilgi Yarışı tam size göre.

Genel Kültür, Tarih, Coğrafya, Kültür, Sanat, Spor, Edebiyat, Müzik, Magazin, Sinema ve Çocuk gibi farklı kategoriler altında on binlerce farklı zorlukta sorunun yer aldığı Bilgi Yarışı, kendine ve bilgi birikimine güvenen tüm kullanıcıları bekliyor.

Haftalık olarak ödüllü bilgi yarışmalarının düzenlendiği başarılı uygulamanın skor tabelası üzerinde ilk sıralarda yer alan kullanıcılara sürpriz ödüller de dağıtılmakta.

Bilgi Yarışı içerisinde yer alan istatistik bölümü altında farklı kategoriler altında yapmış olduğunuz en yüksek skorları görüntüleyebilir ve kendinizi geliştirmek için daha çok çalışabilirsiniz.

Hem bilgilerinizi tazeleyeceğiniz hem de kendinize yeni şeyler katacağınız bu başarılı uygulama mutlaka telefonlarınız üzerinde bulunmalı diye düşünüyorum.

YORUMLAR