Bilio

Bilio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilio, alışveriş yapmadan önce almak istediğiniz ürün hakkında detaylı bilgi ve fiyat karşılaştırması yapabileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Bilio, internet üzerinde alışveriş yapmayı düşünüyorsanız mutlaka kullanmanız gereken uygulamalardan bir tanesidir. iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama, almak istediğiniz ürn hakkında detaylı bilgilere ve fiyat karşılaştırmalarına ulaşmanızı sağlamaktadır.

Gereksiz fazla paralar ödemekten kurtulmanızı sağlayan uygulama üzerinde yorum sistemi sayesinde, alacağınız ürünün bilgileri ve fiyatı dışında, diğer özellikleri ile ilgili yapılan kullanıcı yorumlarına ulaşabiliyorsunuz. Ürünler için yaptığınız aramaları filtreleyerek istediğiniz ürüne daha kolay ulaşabilirsiniz.

Elektrikten kozmetiğe, beyaz eşyadan giyime kadar farklı kategorilerde bulunan milyonlarca ürüne ulaşmanızı sağlayan uygulama en uygun ve avantajlı şekilde alışveriş yapmanızı sağlamaktadır.

Uygulama üzerinde beğendiğiniz ürünleri arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız ile sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz e-posta olarak da gönderebilmek mümkün. Geçmiş ve popüler bölümlerinden geçmişte kontrol ettiğiniz ürünlere ve sizin için hazırlanan en çok takip edilen ürünlere ulaşabiliyorsunuz.

İnternetten alışveriş yapmayı sevenlerin iPhone ve iPad'lerinde mutlaka bulunması gereken uygulamalardan biri olan Bilio'yu ücretsiz olarak indirerek bir ürün almadan önce mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR