Bill Killem

Bill Killem
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bill Killem oldukça eğlenceli bir aksiyon oyunudur

Bill Killem bize çocukluğumuzda televizyona bağladığımız atarimizde oynadığımız klasik atari oyunlarını hatırlatan eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerimize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğimiz retro tarzda bir mobil oyun olan Bill Killem'de oyun ile aynı isme sahip olan kahramanımızın maceraları konu alınıyor. Bir sinema yıldızı olan Bill Killem'in son filminin galası talihsizce bir uzaylı istilası nedeniyle iptal edilmiştir. Bu nedenle artık Bill Killem'in dünyayı istila eden uzaylılara dersini vermesi gerekmektedir. Biz oyunda Bill Killem'e bu hedefini gerçekleştirmesi için yardımcı oluyoruz ve aksiyonun içerisine dalıyoruz.

Bill Killem'de ekranda tıpkı Mario'dakine benzer bir şekilde yatay olarak ilerliyoruz. Bir yandan önümüzdeki engelleri üzerinden zıplarken diğer yandan elimizdeki silahlarla uzaylılarla savaşmaktayız ve yolumuzu açmaktayız. Oyunda bize uzaylılara karşı kullanabilmemiz için pompalı tüfeklerden lazer silahlarına uzanan birçok farklı silah seçeneği sunulmakta. Ayrıca oyunda bize gizli kostümleri de açabilme imkanı veriliyor.

Bill Killem sevimli 16 bit grafikleri ve bolca aksiyon sunan oynanışıyla hoşunuza giden bir oyun olacaktır.

YORUMLAR