BillGuard

BillGuard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BillGuard, kişisel finans planlamalarınızı yaparak gider, bütçe ve fatura kontrollerinizi yapmanızı sağlayan yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulaması.

BillGuard, aylık gelirinize göre harcama yapamıyorsanız fakat bu durumu düzeltip ayağınızı yorganınıza göre uzatmak istiyorsanız kullanabileceğiniz bir iOS uygulaması. Sadece harcamaları kısmak yada tasarruf yapmak için değil, genel olarak para kontrolü, kartlarınızın güvenliği ve finans planlamaları yapabilmenizi sağlayan uygulamanın oldukça yararlı olduğunu söyleyebilirim.

iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak indirerek kullanabileceği uygulama, tüm giderlerinizi tek bir ekran üzerinden kontrol ederek buna göre hareket etmenizi sağlıyor. Sunmuş olduğu gider takip özelliği dışında hesap ve kartlarınızın güvenliğini de sağlayan uygulama, kartlarınız ile sizin bulunduğunuz bölge dışında bir mağaza yada ATM'den işlem yapılması durumunda hemen sizi uyarıyor. Ayrıda herhangi bir şekilde kart bilgilerinizin hackerların eline geçmesi durumunda da hemen haberdar olup gerekli işlemleri acilen gerçekleştirebiliyorsunuz.

Son zamanlarda bankaların uygulamaya başladığı şüpheli harcamalar uyarısını da veren BillGuard, kredi kartı yada hesap kartlarınız ile yapılan şüpheli alışverişleri sizebildirerek eğer siz yapmadıysanız gerekli işlemleri yapabilmenizi sağlıyor.

Harcamalarınız hakkında gerekli tüm verilere sahip olan uygulama sonuçları analiz ederek size güzel bir şekilde rapor sunuyor.

Tüm finansal işlemlerizi ve hesaplarınızı tek bir uygulama üzerinden kontrol edebilme fırsatı sunan uygulama, hem Android hem de iOS platformu üzerinde 2014 yılının en iyi uygulamalarından bir tanesi olarka seçildi. Ücretsiz olarak indirerek kullanabileceğiniz uygulama sayesinde cebinizden çıkan paranın ne kadar olduğunu düzenli olarak takip edeceğiniz gibi, tasarruf yapmanızı sağlayacak da bir çok özellik bulunuyor. Eğer bu tür bir gider takibi yada finans uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Uyarı! Uygulamanın Türkiye desteği henüz bulunmadığı için, ülkemizde kullanılamıyor. Uygulama destek sunmaya başladığında hemen indirerek sizde gider takibi ve finansal planlamalarınızı BillGuard ile yapabilirsiniz.