Billionaire.

Billionaire.
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Billionaire. iOs cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir iş kurma oyunu.

Billionaire. hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğimiz bir iş kurma ve şirket yönetme oyunu olarak tanımlanabilir.

Kapsamlı bir içeriğe sahip olan Billionaire.'de işe öncelikle küçük bir iş yeri kurarak başlıyoruz. Daha sonra akılcı hamleler yaparak işimizi büyütmeye çalışıyoruz.

Oyunun en çok hoşumuza giden noktaları arasında zengin içeriğine rağmen tüm detayları kolay anlaşılır bir şekilde sunuyor olması yer alıyor. İlk birkaç dakika içerisinde neyin ne işe yaradığını ve neler yapmamız gerektiğini anlıyoruz.

Sonraki aşamalarda ise iş tamamen bize kalıyor. Kurduğumuz işten elde ettiğimiz maddi kaynaklarla yapacağımız yatırımlar işimizi daha fazla büyütmemizi sağlıyor. Elbette bunun tam tersi de olabilir.

Oyunda silah fabrikasından tutun da evcil hayvan dükkanına kadar pek çok seçeneğimiz var ve bunlardan istediğimizi inşa etmekte özgürüz. Eğer riskli işlere adım atarsak polisle başımız derde girebiliyor. Bu sebepten dolayı daima temiz işlerle ilgilenmemiz gerek. Oyuncuları bu denli özgür bırakıyor olması da oyuna dair güzel detaylardan.