Bimeks

Bimeks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bimeks uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca Bimeks'ten alışveriş yapabilirsiniz.

Bimeks, uzun bir süredir ülkemizdeki teknoloji, beyaz eşya, bakım ürünleri gibi konularda kullanıcılara uygun imkanlar sunan bir mağazalar zinciri olarak varlığını sürdürüyor ancak artık kullanıcılara sadece mağazalarda değil mobilde de uygun bir satın alma deneyimi sunabilmek için mobil uygulamasını hazırlamış durumda.

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Bimeks uygulaması ücretsiz olarak sunuluyor ve mağazanın sunduğu binlerce farklı ürüne uygulama aracılığıyla erişmek mümkün. Her ne kadar arayüzünün biraz daha geliştirilmesi ve sadeleştirilmesi gerektiğini düşünsem de sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinize eminim.

Uygulama içerisinde bulduğunuz ürünler arasında karşılaştırmalar yapabilir, fiyatlarını da inceleyebilir, ayrıca diğer satın alanların gerçekleştirdikleri yorumlara göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz bir ürünü satın aldıktan sonra ürüne dair kendi fikirlerinizi de diğer kullanıcılarla paylaşmak elbette mümkün.

Uygulamanın çalışabilmesi için bir Bimeks hesabına sahip olmanız gerekiyor. Hesabınızı açtıktan sonra dilediğiniz gibi ürün inceleyebilir ve satın almalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bimeks uygulaması direkt olarak Bimeks mağazalarında da kullanılabiliyor. Uygulamanın barkod okutma özelliği sayesinde gittiğiniz mağazada yer alan ürünlerin barkodlarını okutabilir ve fiyat karşılaştırmaları da yapabilirsiniz.

YORUMLAR